Spor
Galatasaray’da Orta Sahaya Evander Geliyor

Galatasaray’da Orta Sahaya Evander Geliyor

Galatasaray’da Orta Sahaya Evander Geliyor

Süper Lig’in başlamasına sayılı günler kala transfer işlemlerini hızlandıran Galatasaray futbol takımında orta saha için arayışın olduğu biliniyordu. Yeni teknik direktör Okan Buruk’un titizlikle yürüttüğü transfer çalışmalarında orta saha için Brezilyalı futbolcu Evander için Midtjylland’a teklif götürüldüğü haberi gelmişti. Sarı kırmızılı ekibin önceki teklifi artırarak yeni bir teklif yapacağı haberi geldi.

Transfer İşlemleri Hız Kazandı

Sarı kırmızılı ekip geçen sezon oldukça kötü bir performans sergilemişti. Yeni başkan seçimi ve değişen kadrosuyla beraber yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmak isteyen sarı kırmızılı ekipte Okan Buruk dönemi de başlamaya hazırlanıyor. Taraftarium34 sitesi üzerinde yer alan transfer haberlerine göre 8 numara için arayışta olan sarı kırmızılı ekibin gönlünde Brezilyalı bir isim yatıyor. Süper Lig’in başlamasına az bir süre kala ikini kez Avusturya kampına gitmeye hazırlanan sarı kırmızılı ekibin Evander için fiyat teklifini artırdığı haberi geldi.

Şimdiye kadar 5 futbolcu ile anlaştığını açıklayan Galatasaray futbol takımında 10 numaralı forma için de yıldız bir futbolcu ile anlaşma imzalamak isteniyor. Evander’i kadrosuna katmak isteyen sarı kırmızılı ekipte futbolcu için kesenin ağzının açıldığı ifade edildi. İkinci kez Brezilyalı futbolcunun şu anki futbol takımıyla masaya oturmaya hazırlanan Galatasaray yönetiminin fiyat teklifini 6 milyon Euro’ya çıkardığı açıklandı.

Galatasaray İçin Önemli Bir İsim

Galatasaray futbol takımına yıllarca futbolcu olarak emek veren Okan Buruk şimdilerde ise teknik direktör olarak görev alıyor. Başkan Dursun Özbek’in ısrarlarıyla yeni teknik direktör olarak anlaşma imzalayan Okan Buruk öncellikle takımın eksiklerini belirledi. Buna göre şimdiye kadar 5 futbolcu ila anlaşma imzalayan sarı kırmızılı ekibin 10 numaralı forma için düşündüğü isim ise Danimarka’da top koşturan evander oldu.

Canlı maç izle sitesi kapsamında yer alan bilgiler ışığında Brezilyalı orta saha oyuncusu Evander için Midtjylland futbol takımının 8 milyon Euro istediği ifade edilmişti. Sarı kırmızılı ekibin ise futbolcu için 5,5 milyon Euro önerdiği ve bu rakamın karşı taraf tarafından kabul edilmediği haberi gelmişti. Şimdilerde yeniden masaya oturmaya hazırlanan sarı kırmızılı ekibin ısrarlı tavrı nasıl bir sonuç verecek merak konusu oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

PinBahis| bonus veren siteler